Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

Anunt de ultima ora al autoritatilor din Thailanda! Iata ce se intampla cu trei dintre copiii fotbalisti salvati din PESTERA si antrenorul lor. Nimeni nu se astepta la asta

publicat 2018-07-14 10:15:14 (Mediafax)

.

citeste mai mult...
Alte stiri de la Mediafax:
Pesta porcina africana confirmata in doua gospodarii din comuna Borcea, judetul Calarasi
Macron si Recep Erdogan au convenit asupra intensificarii relatiilor economice bilaterale
INTERVIU | Regizorul Radu Muntean: Din punct de vedere institutional, ne-am intors in 2004
Alina Gorghiu, mesaj pentru Carmen Dan: Ti-e limpede ca vei raspunde pentru echipa manevrata politic de la sefia Jandarmeriei?
CNAIR ne linisteste in legatura cu podurile din Romania: Nu sunt in pericol sa se prabuseasca
Peste 60 de protestatari au ajuns la spital dupa ce au fost expusi la GAZELE lacrimogene din Piata Victoriei, despre care jandarmii spun ca sunt legale
Indicii ROBOR la 3 si 9 luni cresc usor, cei la 6 si 12 luni scad
Solidaritatea Sanitara solicita Guvernului recunoasterea ca stagiu de cotizare a orelor suplimentare
Cantareata Sophie Ellis-Bextor va deveni mama pentru a cincea oara
Fosta gimnasta Elena Shushunova, rivala Danielei Silivas la Jocurile Olimpice de la Seul, a murit
#roMania Sindromul Italia. Boala "importata" de romanii plecati la munca in strainatate: "Ieseam pe dupa casa si imi venea sa urlu ca lupul!"
Trupa Aerosmith va sustine o serie de concerte in Las Vegas
STIRILE MEDIAFAX
UNTOLD a pus Romania pe harta Europei la nivel muzical, dar a lasat pista de atletism de pe Cluj Arena plina de gauri
MONITORUL APARARII | SUA doteaza si instruiesc fortele speciale navale ale unui vecin al Romaniei