Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

AUSTRALIAN OPEN. Ciocnirea starurilor! Rivalele principale ale Simonei Halep gonesc spre semifinale: "Totul merge excelent!"

publicat 2018-01-21 18:30:05 (Gazeta Sporturilor)

AUSTRALIAN OPEN. Ciocnirea starurilor! Rivalele principale ale Simonei Halep gonesc spre semifinale: Caroline Wozniacki si Elina Svitolina, a doua si, respectiv, a patra favorita, sunt la un pas de duelul prevazut din semifinale. Daneza s-a calificat, azi, în sferturi de finala, dupa ce a trecut de Magdalena Rybarikova în doua seturi, 6-3, 6-0, si revine în aceasta faza la Melbourne dupa o pauza de sase ani. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
Cornel Dinu face praf sistemul din Liga 1 si il ataca pe fostul sef de la FIFA: "Comicarii, dijmuiri, calcule si procente"
Dica a explodat dupa victoria chinuita cu Sepsi: "Nu castigam titlul daca nu schimbam aceste lucruri!"
Ce a spus Eugen Neagoe dupa infrangerea cu FCSB: "Nu si-au creat nicio ocazie, a fost nevoie sa ne dam noi autogol"
Juventus - Atalanta, amanat din cauza ninsorii » Cand s-ar putea juca partida din Serie A
VIDEO Besiktas - Fenerbahce 3-1 » "Vulturii negri" ii egaleaza pe oaspeti in clasament, datorita dublei lui Quaresma
Au construit 3 ani un stadion doar pentru 3 saptamani! Motivul pentru care sud-coreenii demoleaza o arena de 109 milioane de dolari de la JO
FCSB - SEPSI 2-0 // FOTO Unici in fotbalul romanesc! Au jucat in FCSB - Sepsi cu jambiere pe brate :)
FCSB - SEPSI 2-0 // FOTO Unici in fotbalul romanesc! Au jucat in FCSB - Sepsi cu jambiere pe maini :)
FCSB - SEPSI // FOTO Unici in fotbalul romanesc! Cum au aparut doi jucatori in timpul meciului FCSB - Sepsi
FOTO Din nou momente socante pe Arena Nationala » Ambulanta a intrat iar pe teren, dupa ce un stelist a ramas inert pe gazon!
FOTO Momente socante pe Arena Nationala si in repriza secunda! Ambulanta a intrat din nou pe teren dupa ce un stelist a ramas inert pe gazon!
JO DE IARNA // Rusii, ultima reverenta » Hocheistii campioni au cantat imnul tarii lor peste imnul olimpic!
FOTO Brutal! Atentie, imagini cu puternic impact emotional: accidentare horror in meciul FCSB - Sepsi » Jucatorul a facut o criza de nervi
Gest de lider! Mesaj impresionant al lui Gabi Torje pentru fanii dinamovisti: "Noi venim si plecam. Dar voi ramaneti!"
Dan Petrescu pune din nou tunurile pe arbitraj: "Am avut 3 penalty-uri, Culio e plin de sange" » Celalalt motiv de nemultumire al "Bursucului"