Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

FOTO Da, e fotbalist! Titularizat in premiera in Liga 1, Ongenda, ex-PSG, s-a distrat cu apararea Astrei in prima repriza

publicat 2018-08-10 22:00:04 (Gazeta Sporturilor)

FOTO Da, e fotbalist! Titularizat in premiera in Liga 1, Ongenda, ex-PSG, s-a distrat cu apararea Astrei in prima repriza Hervin Ongenda (23 de ani), fotbalistul trecut pe la PSG, a facut o prima repriza entuziasmanta la cea dintâi titularizare în Liga 1, în FC Botosani - Astra (1-1 la pauza).  Dupa numai 10 minute din meci, Ongenda a deschis scorul pentru gazde cu o executie de superfotbalist. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
Ar fi trebuit amanat meciul dintre CS U Craiova si FCSB? Fanii au oferit un raspuns categoric in sondajul GSP
Cristi Chivu, marcat de moartea lui Ilie Balaci: "Nu cred ca ti-am multumit vreodata! Cand il vei revedea pe tata, sper sa o faca el"
Dezvaluirile lui Julio Baptista, vedeta CFR-ului: "M-am imbolnavit la un moment dat, dar nu mi-am dat seama"
Dezvaluirile lui Julio Baptista, vedeta CFR-ului: "Poate ca aici e cel mai mic salariu pe care l-am avut vreodata" » Motivul pentru care a jucat putin pana acum
Prima infrangere, dar calificare! » SCM Ramnicu Valcea a pierdut azi returul cu Kastamonu din Cupa EHF, dar merge mai departe » Cand isi afla urmatoarea adversara
"Pentru noi esti nemuritor!" » Mesajul emotionant al Peluzei Sud '97 Craiova, dupa disparitia lui Ilie Balaci
"Ne-ai colorat copilaria si ne-ai facut sa iubim cu toata fiinta aceasta echipa. Pentru noi esti nemuritor!" » Mesajul emotionant al Peluzei Sud '97 dupa disparitia lui Ilie Balaci
Simona Halep si-a ales favoritul dintre Messi si Ronaldo » Ce calitate ar "fura" de la Serena Williams
Tragica veste a mortii subite a lui Ilie Balaci a depasit granitele tarii » "Sa te odihnesti in pace, domnule antrenor!"
GALERIE FOTO Imagini impresionante in fata stadionului "Ion Oblemenco", devenit loc de pelerinaj: zeci de oameni au venit sa aprinda lumanari in memoria lui Ilie Balaci
Tragica veste a mortii lui Ilie Balaci a ajuns si in Tunisia » Moment de reculegere la un meci din prima liga tunisiana
Marturia emotionanta a unui jucator: "Balaci mi-a spus ca isi aduce aminte de el cand ma vede. Spre rusinea mea, a crezut mai mult in mine decat am facut-o eu vreodata"
Daniel Nanu, poveste spumoasa cu Ilie Balaci: "Țarane, te duci la un supermarket si pui in papornita vreo 3 suluri de parizer din ala gros, ca pe vremuri, ca mi-e pofta!"