Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

Guvernul pompeaza noi bani in stadionul de la Targu Jiu » Comunicatul emis astazi

publicat 2018-09-13 17:30:07 (Gazeta Sporturilor)

Guvernul pompeaza noi bani in stadionul de la Targu Jiu » Comunicatul emis astazi Au trecut luni bune de la termenul initial preconizat pentru finalizarea stadionului modern din Târgu Jiu, dar arena nu a fost nici pâna în ziua de azi inaugurata. Ministerul Dezvoltarii Regionale si Administratiei publice a emis un comunicat prin care informeaza ca Guvernul a aprobat finantarea unor lucrari suplimentare pentru noul stadion al celor de la Pandurii. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
VIITORUL - SEPSI 2-3 // "Am jucat prost, e o infrangere usturatoare" » Inlocuitorul lui Hagi cauta explicatii pentru esecul cu Sepsi
Bratu comenteaza ultima decizie luata de Mircea Rednic: "Acel jucator si-a pierdut din repere" + noi dezvaluiri despre relatia cu Dan Nistor
VIITORUL - SEPSI 2-3 // Eugen Neagoe jubileaza dupa victoria superba cu Viitorul: "Suntem o echipa «grea», vom face asta in continuare"
FOTO Andrei Radu, mesaj special pentru Cristiano Ronaldo dupa Juventus Torino - Genoa, 1-1
VIITORUL - SEPSI 2-3 // EXCLUSIV Verdictul specialistului dupa decizia confuza a lui Coltescu: "Nu e penalty, dar e lovitura libera"
VIDEO + FOTO Camp Nou a amutit! Leo Messi, accidentare GROAZNICA in meciul cu Sevilla » A fost dus direct la spital
VIDEO + FOTO Camp Nou a amutit! Leo Messi, accidentare groaznica in meciul cu Sevilla » Camerele TV l-au surprins urland de durere
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Messi si Coutinho fac spectacol in primul sfert de ora
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Gol superb marcat in minutul 2
Reghecampf, umilit in Emirate! In minutul 23, echipa lui era condusa cu 0-3 » Cat s-a terminat meciul
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre patru ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"
JUVENTUS - GENOA 1-1 // Andrei Radu si colegii au bagat campioana in sedinta » Massimiliano Allegri: "Nu accept astfel de lucruri!"
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre 4 ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"