Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

MARIUS COPIL. Urcare uriasa in clasamentul ATP! Marius Copil, pe cea mai buna clasare din cariera dupa turneul fantastic de la Basel

publicat 2018-10-29 09:30:08 (Gazeta Sporturilor)

MARIUS COPIL. Urcare uriasa in clasamentul ATP! Marius Copil, pe cea mai buna clasare din cariera dupa turneul fantastic de la Basel Dupa un turneu aproape perfect la Basel, în care a pierdut finala cu Roger Federer, locul 3 WTA, Marius Copil, 28 de ani, a avut o urcare spectaculoasa în clasamentul ATP. Pentru accederea în finala turneului elvetian, Marius Copil a primit 300 de puncte. Astfel, românul a urcat pe locul 60 în noul clasament publicat de ATP. Copil are 888 de puncte si a urcat 33 de pozitii dupa o saptamâna fantastica în Elvetia. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
OFICIAL Dinamo a transferat inca un jucator! A crescut la AS Roma
GSP LIVE // VIDEO Bani din Ungaria in fotbal » Un patron din Liga 1 ia atitudine: "Acolo se depasesc limitele. Nu poti spune asa ceva"
GSP LIVE // VIDEO Maldarasanu spune tot » Denis Alibec e in continuare marcat de perioada FCSB: de ce a refuzat sa bata un penalty
Ranieri s-a intors in Premier League! A fost numit azi la un club de traditie
GSP LIVE // Marius Maldarasanu dezvaluie intrigile din vestiarul Astrei: "Nu stiu cum au ajuns la domnul Niculae"
Romanul care a fost mai tare decat Ronaldinho si Anelka: "A fost cel mai dificil adversar din cariera mea"
GSP LIVE // VIDEO Poveste dementiala cu Daniel Pancu: "A fost primul care a vomitat cand am iesit"
Simona Halep cauta antrenor // "El e varianta potrivita. Asteapta sa fie cautat" » Omul care a redescoperit-o pe Halep a gasit solutia ideala
FOOTBALL LEAKS // Raid al politiei in aceasta dimineata la fostul club al lui Rednic » Ce vor sa afle anchetatorii
Dica l-a suparat pe Hagi: "Poate eu antrenez in alt mod, dar de ce nu e titular?" » Ce l-a enervat pe "Rege"
Maradona pleaca la Manchester pentru o discutie cu Mourinho: "Trebuie sa discut cu el"
VIDEO Cristiano Ronaldo, in centrul atentiei la Turneul Campionilor » Intreaga audienta de pe O2 Arena a izbucnit in ras