Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

Performanta incredibila: Cisnadie a eliminat fosta campioana a Europei! Repriza de senzatie facuta de ardelence

publicat 2018-11-18 20:45:07 (Gazeta Sporturilor)

Performanta incredibila: Cisnadie a eliminat fosta campioana a Europei! Repriza de senzatie facuta de ardelence La prima sa participare în Europa, Magura Cisnadie a reusit un rezultat senzational! Echipa pregatita de Alexandru Weber a reusit în aceasta seara calificarea în grupele Cupei EHF, eliminând o echipa cu nume în Europa, fosta campioana Zvezda Zvenigorod. Cu deficitul de 5 goluri din Rusia, Magura a jucat timorat în prima parte, si scorul a fost egal, 10-10. Mai ramâneau 30 de minute de sperante. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
GSP LIVE // VIDEO Dezvaluiri incredibile despre influenta lui Giovani Becali la Dinamo: "Ar fi jucat si maseorul inaintea mea"
Graffiti rasist in metroul parizian: "Mbappé, un f... de negru evreu"
Cristian Daminuta descrie perioada de la Dinamo
Aroganta lui Daminuta de pe vremea cand juca la Inter
Cristian Daminuta, despre perioada neagra prin care trece Dinamo
Unde a gresit Cristian Daminuta in cariera
Cat s-a schimbat viata lui Daminuta la 29 de ani
Cristian Daminuta, despre perioada de la Inter si ghinionul avut inaintea unui meci
Cristian Daminuta acuza eticheta de petrecaret pusa in tinerete
De ce nu i-a fost Cristi Chivu alaturi lui Cristian Daminuta la Inter
Ce nu a mers pentru Daminuta la AC Milan
Peripetiile avute de Daminuta cu un antrenor din Liga a 3-a din Italia
Gigi Becali dezvaluie cum i s-a propus sa faca un blat pentru castigarea campionatului: "Eu vreau sa primesc cununa"