Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

Remiza pentru Hermannstadt in primul amical al verii!

publicat 2018-06-28 14:30:08 (Gazeta Sporturilor)

Remiza pentru Hermannstadt in primul amical al verii! Prima partida amicala a lui Hermannstadt din cadrul cantonamentului din Slovenia s-a încheiat la egalitate. A fost 1-1 în duelul cu FC Kukesi, reprezentanta a Albaniei în preliminariile Champions League. Petru gruparea sibiana a marcat în minutul 75 al jocului Ștefan Blanaru. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
FCSB - DUNAREA CALARAȘI 2-0 // Fotbalistii lui Dica au tras concluzia: "E bine la Voluntari! Spectatori putini erau si pe Arena Nationala"
Florin Tanase nu simte lipsa Arenei Nationale si explica de ce se simte bine la Voluntari: "E acelasi lucru"
Cristiano Ronaldo, inca un gol pentru Juventus in Serie A, la 4 zile dupa eliminarea cu Valencia din Liga
Dica isi cearta atacantii dupa 2-0 cu Dunarea: "Imi doresc sa marcam mai mult" + De ce a fost schimbat Florin Tanase la pauza
Dan Alexa: "I-am pus probleme Stelei, dar am facut greseli nepermise"
FCSB - Dunarea Calarasi 2-0 // Ce i-a strigat Becali lui Alexa in minutul 80 al meciului de la Voluntari
Dan Alexa, multumit de jocul Dunarii: "I-am pus probleme Stelei"
Ce i-a strigat Becali lui Alexa in minutul 80 al meciului » Patronul FCSB a ras de antrenorul Dunarii
BARCELONA - GIRONA // FOTO + VIDEO Pique egaleaza in minutul 63 » Catalanii joaca in inferioritate
Spectacol total! Ludogoret rastoarna tabela, cu Moti si Mahlangu printre marcatori » Sud-africanul a impresionat la debut
Spectacol total! Revenire de senzatie a lui Ludogoret, cu Moti si Mahlangu printre marcatori » Sud-africanul a impresionat la debut
Ovidiu Ionescu, dupa cucerirea argintului la Europene: "Nu credeam ca asa ceva mi se poate intampla mie"
Primele reactii ale lui Ovidiu Ionescu dupa cucerirea argintului la Europene: "Nu credeam ca asa ceva mi se poate intampla mie"
EXCLUSIV Dezvaluiri incendiare din culisele negocierilor Niculescu - Negoita: "Sa nu mai aud de Danciulescu in viata mea!"
Primele declaratii ale lui Claudiu Niculescu ca antrenor al lui Dinamo: "In privinta lui Nistor voi vorbi si cu Bratu"