Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // Liderul mondial, despre cheia victoriei cu Sabalenka: "Am incercat sa fac asta" » Declaratii increzatoare inaintea finalei

publicat 2018-08-19 02:30:06 (Gazeta Sporturilor)

SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // Liderul mondial, despre cheia victoriei cu Sabalenka: Simona Halep (26 de ani, 1 WTA) s-a calificat în finala turneui Premier 5 de la Cincinnati dupa victoria în doua seturi reusit în semifinala cu Aryna Sabalenka (20 de ani, 34 WTA), scor 6-3, 6-4, dupa o batalie extrem de echilibrata care a durat o ora si 17 minute. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
FCSB a primit o oferta live la TV: "Sa mi-l dea Steaua pana la vara"
Transfer negociat in direct la TV! FCSB poate scapa de un jucator dat disparut: "Il punem pe picioare"
Bratu i-a facut nota lui Rednic » 3 aspecte negative pe care "Mitraliera" le-a scos in evidenta
MUNTENEGRU - ROMANIA // GALERIE FOTO "Nationala" a ajuns la Podgorica: primele imagini de la aeroport
Bratu nu uita si nu iarta! Declaratii tari la adresa lui Mircea Rednic: "Nu cred ca da bani del a el"
GALERIE FOTO Sperante risipite » Valcea a crezut, o repriza, ca poate intoarce rezultatul din Danemarca. Totul s-a naruit in partea a doua, cand valcencele au marcat doar 5 goluri!
Performanta incredibila: Cisnadie a eliminat fosta campioana a Europei! Repriza de senzatie facuta de ardelence
Performanta incredibila » Cisnadie a eliminat fosta campioana a Europei! Repriza de senzatie facuta de ardelence, care au recuperat un ecart ce parea imposibil
Calificare! Decimata de accidentari, SCM Craiova a luptat eroic si e din nou in grupele Cupei EHF
liveSCORE Finala Turneului Campionilor 2018: Djokovici il intalneste pe Zverev
Dragan Djukici, despre obiectivul CSM-ului in grupele principale ale Ligii: "Vom fi de neoprit"