Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

VIDEO Reactia comentatorului face inconjurul Rusiei! A INNEBUNIT si a urlat la arbitru: "Sunteti rusinea fotbalului rusesc! La revedere, nu mai comentez"

publicat 2017-10-10 01:45:03 (Gazeta Sporturilor)

VIDEO Reactia comentatorului face inconjurul Rusiei! A INNEBUNIT si a urlat la arbitru: Un meci din liga a treia rusa l-a scos din minti pe comentatorul partidei transmise la TV Jocul disputat în weekend între Torpedo Vladimir si Tekstil'scik Ivanovo, încheiat cu scorul de 1-1, partida din esalonul tert rus, seria Vest, a avut un moment special. În minutul 65, arbitrul Piotr Mirosnicenko nu a acordat un penalty evident pentru Torpedo, iar comentatorul Volodimir Nikolski, în acelasi timp ofiter de presa la gazde, a luat foc. ...

citeste mai mult...
Alte stiri de la Gazeta Sporturilor:
FOTO FIFA a decernat premiile pentru 2017! Cristiano Ronaldo a luat marele trofeu: "E un moment extraordinar pentru mine" + Cum arata cel mai bun prim "11" al anului
Costel Enache, despre egalul cu Dinamo: "Nu trebuie sa ascundem lucrurile"
Miriuta a depistat problemele dupa meciul cu Botosani: "Nemec e influentat de FCSB"
Miriuta a depistat problemele dupa meciul cu Botosani: "Nemec e influentat de oferta venita de la FCSB"
Nemilos! Cornel Dinu, dupa remiza de la Botosani: "Cea mai slaba generatie din istoria lui Dinamo! Calamitati ale fotbalului! Am vazut in echipa un strut si un carator de mingi" » Nici Miriuta nu a scapat
Un jucator de tenis roman a fost suspendat pentru dopaj cu nandrolon!
Un jucator de tenis roman a fost suspendat pentru dopaj!
Ronald Koeman, demis de la Everton » Tehnicianul a lasat echipa pe loc retrogradabil dupa 9 etape din Premier League
UPDATE Doi fotbalisti eliminati in FC Botosani - Dinamo! Fesnic a aratat direct cartonasul rosu
FOTO "Rosu" direct aratat in FC Botosani - Dinamo
FOTO Botosanenii au ramas in 10 dupa un fault dur al lui Musat asupra lui Hanca
Lider total neasteptat in Grecia » Echipa unui fost dinamovist l-a detronat pe Razvan Lucescu
FOTO Doua penalty-uri intr-un minut solicitate in Botosani - Dinamo. Verdictul specialistului
Viitoarea adversara de la Singapore i-a pus gand rau lui Halep: "Abia o astept!" » Cum arata raportul meciurilor directe